ГАРДЕРОБЕРИ

ПЛАКАР  P-03-295

Сеедно дали Ви треба дополнителен простор за складирање или само сакате да го подновите ентериерот, ние нудиме разновидна понуда на гардеробери кои ќе одговараат на сечиј вкус и стил. Голем избор на гардеробери со повеќе различни димензии. Ние Ви помагаме да го одберете најдоброто решение за складирање на облеката. Додадете функционално, а истовремено и атрактивно парче мебел во вашата спална соба, претсобје или клозет. Организирајте го Вашиот простор за складирање, а истовремено добивате модерен и стилски изглед на Вашиот простор.

ПЛАКАР P-02

ПЛАКАР P-04

ПЛАКАР P-03

ПЛАКАР  P-03-255

ПЛАКАР P-01

ПЛАКАР O-0120

ПЛАКАР O-80 2K

ПЛАКАР O-80 2K3F

ПЛАКАР O-120 3K

ПЛАКАР O-120 3K3F

ПЛАКАР P-05

Дезени

Боите и декорот прикажани на екрнот се само индикативни и не се дадени во размери. Прикажаните бои можат да отстапат од оригиналните бидејќи нивната нијанса може да зависи од подлогата, опкружувањето, видот и количината на светлина на која се изложени, а првенствено од топлината на боите на вашиот екран. Доколку се двоумите околу некои материјали, Ве замолуваме слободно да не контактирате.

АЛПИ

АЛЈАСКА

АНТИК БЕЛО

БАРОК

ЦРНА Плус

КРЕМ

СОНОМА

БЕЛА

Dark Amcoma

Light Amcoma

Soho

ВЕНГЕ

Light Aramo

БЕЛО Плус